Kurz tance a společenského chování

KIS Mariánské Lázně s.r.o. ve spolupráci s Taneční školou DANCE Stod

Vážení přátelé,

nastává podzim a s ním přichází také oblíbené období plesů, maturitních večírků a dalších společenských akcí. Spousta z Vás si jistě klade otázku, zda má smysl navštěvovat kurzy tanečních či ne. Dovolte nám, abychom Vás v několika větách přesvědčili o tom, že kurz tance a společenského chování smysl má a vědomosti, které zde získáte se stanou nedílnou součástí Vašeho budoucího společenského života. V devíti vyučovacích lekcích Vás lektoři zasvětí do tajů nejenom společenského tance, ale i chování a stolování. Zdokonalí Vaše již získané dovednosti, bez kterých se jen málokterý mladý člověk ve společnosti prosadí.

Protože nedílnou součástí kurzu jsou i Vaši rodiče, dovolujeme si je touto cestou pozvat na „seznamovací“ nultou hodinu. Na ní se dozvíte vše důležité o připravovaném tanečním kurzu, podrobnosti o tom, jak budete chodit oblékáni a dozvíte se o všech organizačních detailech, aby byl vstup do kurzu co nejjednodušší.

Letošní podzimní Kurz tance a společenského chování bude pořádat KIS Mariánské Lázně s.r.o. a výuku budou zajišťovat taneční lektoři Naďa a Pavel Cíchovi. Kurz bude probíhat od nulté hodiny 20. října 2022 vždy od 18 hodin ve Společenském domě Casino v Mariánských Lázních (Reitenbergerova 95).

Přihlášky budou přijímány od 1.10. do 20.10. 2022.
Platbu kurzu proveďte po přidělení variabilního symbolu na číslo účtu: 72279733/0300. Variabilní symbol Vám bude přidělen po přijetí přihlášky!
Termín splatnosti je do 30.10. 2022.

Věříme, že naši pozvánku přijmete a že se společně setkáme na informační nulté hodině.

V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte sl. Veroniku Borsik
e-mail: obchodni@divadloml.cz telefon: +420 728 282 092