Pronájem divadelních prostor NABÍDKY

Prostory divadla jsou vhodné nejen k uvádění divadelních představení, ale také k pořádání nejrůznějších společenských akcí (jako módních přehlídek, prezentačních akcí, přednášek....) konferencí, sympózií atd.

Nabízíme možnost rezervace celého představení či jen určitého počtu míst v sále pro uzavřenou společnost za účelem pořádání firemních večerů a to včetně rezervace baru.

Dále nabízíme možnost využití celého prostoru k pořádání konferencí nebo sympózií – jednání se konají v sále, v baru je zajištěno občerstvení, ale i další prostory divadla (foyer, galerie) lze využít k prezentacím výrobků či služeb. Den lze zakončit objednaným divadelním představením na míru.

Mariánskolázeňské divadlo má opravdu skvělou atmosféru a je velká škoda, že jej mohou vidět pouze hosté, kteří přijedou do Mariánských Lázní. Chtěli bychom ho představit široké veřejnosti. Z tohoto důvodu nabízíme možnost využít tohoto interiéru k natáčení pořadů či filmů.

K pronájmu nabízíme také Hudební síň domu Chopin, která je vhodným prostorem k pořádání kulturně společenských akcí, přednášek, seminářů, školení, besed, ale také je to velice pěkný prostor na svatební obřady (v současné době v rekonstrukci).

Ceny pronájmu

Ceny pronájmu se liší v závislosti na druhu akce, časovém, technickém a personálním využití divadla a dalších službách.

Informace

Alena Havrdová

777 902 335   divadlo@kisml.cz

Možnosti podnájmů divadelních prostor
(formát PDF, velikost 0,2 MB)

Ceník podnájmu Městského divadla
(formát PDF, velikost 0,4 MB)

Ceník podnájmu Malé scény
(formát PDF, velikost 0,4 MB)

Ceník podnájmu Hudební síně
(formát PDF, velikost 0,1 MB)

Žádost o podnájem Městského divadla
(formát PDF, velikost 0,4 MB)

Žádost o podnájem Malé scény
(formát PDF, velikost 0,4 MB)

Žádost o podnájem Hudební síně
(formát PDF, velikost 0,4 MB)

Prohlídka interiéru