Pronájem divadelních prostor NABÍDKY

Prostory divadla jsou vhodné nejen k uvádění divadelních představení, ale také k pořádání nejrůznějších společenských akcí (jako módních přehlídek, prezentačních akcí, přednášek....) konferencí, sympózií atd.

Nabízíme možnost rezervace celého představení či jen určitého počtu míst v sále pro uzavřenou společnost za účelem pořádání firemních večerů a to včetně rezervace baru.

Dále nabízíme možnost využití celého prostoru k pořádání konferencí nebo sympózií – jednání se konají v sále, v baru je zajištěno občerstvení, ale i další prostory divadla (foyer, galerie) lze využít k prezentacím výrobků či služeb. Den lze zakončit objednaným divadelním představením na míru.

Mariánskolázeňské divadlo má opravdu skvělou atmosféru a je velká škoda, že jej mohou vidět pouze hosté, kteří přijedou do Mariánských Lázní. Chtěli bychom ho představit široké veřejnosti. Z tohoto důvodu nabízíme možnost využít tohoto interiéru k natáčení pořadů či filmů.

Ceny pronájmu

Ceny pronájmu se liší v závislosti na druhu akce, časovém, technickém a personálním využití divadla a dalších službách.

Informace

Alena Havrdová

777 902 335   produkce@divadloml.cz

Možnosti podnájmů divadelních prostor
(formát PDF, velikost 0,1 MB)

Žádost o podnájem Městského divadla
(formát PDF, velikost 0,1 MB)

Prohlídka interiéru

Aktuality

Marienbad Film Festival 13.-16.6.2024
Marienbad Film Festival je mezinárodní filmový festival zaměřující se na filmová díla experimentální povahy, okrajové podoby kinematografie, současný pohyblivý obraz a umělecké a náročnější filmy. více