Úvod O DIVADLE

Budova Městského divadla byla slavnostně otevřena již v roce 1868 a tak zatímco v Praze byl teprve pokládán základní kámen Národního divadla, mladé a rozvíjející se město Mariánské Lázně se již mohlo pyšnit vlastním divadlem.

Městské divadlo je nedílnou součástí kulturního života v Mariánských Lázních více jak 150 let. Do Mariánských Lázní jezdí se svým repertoárem divadelní soubory a významní hudebníci z celé České republiky, ale i ze zahraničí. Malým divákům nabízíme živě hrané pohádky. V divadle probíhá řada významných soutěží, festivalů a kongresů. Divadlo má bezbariérový přístup.

Nabízíme

  • Pronájem prostor Městského divadla pro pořádání kulturních a společenských akcí či firemních prezentací, školení a seminářů.
  • Pořádání divadelních představení a koncertů na objednávku, zajištění produkce akcí včetně technického zázemí.
  • Mariánskolázeňské divadlo má opravdu skvělou atmosféru a proto nabízíme možnost využít tohoto interiéru k natáčení pořadů či filmů.

Více informací najdete v sekci "Nabídky".

Aktuality

Marienbad Film Festival 13.-16.6.2024
Marienbad Film Festival je mezinárodní filmový festival zaměřující se na filmová díla experimentální povahy, okrajové podoby kinematografie, současný pohyblivý obraz a umělecké a náročnější filmy. více