Divadelní galerie, bar O DIVADLE

Do městského divadla se nechodí pouze na divadelní či hudební představení. Velké oblibě se těší také výstavy, pořádané v prostorách divadelní galerie. Každý měsíc je nainstalovaná nová výstava. To znamená, že během roku představíme návštěvníkům 12 autorů. Výstavy jsou zdarma přístupné každé úterý od 14.00 do 16.00 hodin a v době divadelních představení. Skupinám výstavu rádi zpřístupníme i v jiných termínech. Většina výstav je prodejních.

Divadelní bar

Přijměte pozvání do divadelního baru, který je ideálním místem pro setkání s ostatními divadelními příznivci. Setkání mohou probíhat před představením nebo o přestávce. Bar má v nabídce rychlé občerstvení, chlazené alkoholické i nealkoholické nápoje, nízké ceny a hlavně příjemnou obsluhu.

V prostoru baru můžeme poskytovat také cateringové služby. K realizaci těchto služeb využíváme skvělé spolupráce s Hotelovou školou nebo jednotlivých hotelů.

Pro společenské akce spojené s divadelním představením můžeme připravit: welcome drink před představením, občerstvení o přestávce nebo pozdní raut po představení.

Prostor je vhodný k pořádání přednášek, prezentací i tanečních večerů. Atraktivní může být také pro nastávající novomanžele (se vztahem k divadlu) k uskutečnění svatebního obřadu.

Aktuality

Marienbad Film Festival 13.-16.6.2024
Marienbad Film Festival je mezinárodní filmový festival zaměřující se na filmová díla experimentální povahy, okrajové podoby kinematografie, současný pohyblivý obraz a umělecké a náročnější filmy. více