Zahájení lázeňské sezóny 2022 • Sobota 14. května

14.5. sobota, Kolonáda Zahájení lázeňské sezóny 2022

délka představení: Den ganzen Tag

pořadatel: KIS Mariánské Lázně s.r.o.

Sobotní program Zahájení lázeňské sezóny bude opravdu nabitý!

Jazzové probuzení v podání kapely Dixieland započne sobotní ráno. Následuje slavnostní mše v kostele Nanebevzetí Panny Marie, každoroční žehnání pramenům slavnostní skladba Zpívající fontány. Během dne se na Kolonádě potkáte s historickými osobnostmi, které v minulosti navštívili Mariánské Lázně a budete si moc poslechnout nespočet koncertů, které jsme pro Vás připravili. Na své si přijde opravdu každý! 

Veselka Ladislava Kubeše zahraje k tanci a poslechu milovníkům klasické české dechovky, Roxette revival band zahraje největší hity této světoznámé kapely a písničkář Pokáč večer všem vykouzlí úsměv na rtech svými texty, ve kterých se klidně můžete najít i Vy. Celodenní program následně uzavře ohňostroj, který je oblíbenou součástí oslav. 

Ani doprovodný program nebude zaostávat. Těšit se můžete na každoroční prezentaci infocentra města Mariánské Lázně, prezentaci aut ŠKODAvernisáž v Městském divadle, volné vstupy do plaveckého bazénu (děti do 15 let) a městského muzea nebo třeba na jízdy historickými trolejbusy

Nebojte, toto je jen výčet toho nejzajímavějšího, co Vás na Zahájení lázeňské sezóny čeká. Podrobný program uveřejníme v brzké době. 

Aktuality